
Hengelose voetbalclubs strijden om titel tijdens Arie Scheurwater Toernooi
SportHENGELO - Sportpark Groot Driene staat deze week in het teken van de jaarlijkse Hengelose Kampioenschappen. Zes Hengelose voetbalverenigingen strijden tijdens het Arie Scheurwater Toernooi, ook bekend als het Arie’s Aftraptoernooi (AAT), om de felbegeerde Hengelose titel.
Achilles ’12, Barbaros, BWO, HVV Hengelo, Juliana ’32 en HVV Tubantia nemen het dit jaar tegen elkaar op. Omdat er zes teams meedoen, wordt het toernooi gespeeld in één poule. De poulewedstrijden worden dinsdag 18 augustus vanaf 19.00 uur gespeeld. De kruisfinales en finales staan zaterdag 22 augustus op het programma. Deze wedstrijden beginnen om 14.30 uur.
Naast het voetbal is er op Sportpark Groot Driene volop ruimte voor gezelligheid. Na afloop van de wedstrijden op zaterdag wordt het toernooi afgesloten met een derde helft, waarbij een DJ voor de muziek zorgt. Mevrouw Scheurwater verricht vervolgens de prijsuitreiking.
Het toernooi draagt de naam van Arie Scheurwater. Daarmee blijft zijn naam verbonden aan de Hengelose voetbalkampioenschappen en wordt zijn betekenis voor de club op deze manier blijvend geëerd.







