Dierenspeciaalzaak Jumper Almelo wordt Maxi Zoo.
Dierenspeciaalzaak Jumper Almelo wordt Maxi Zoo.

Dierenspeciaalzaak Jumper wordt Maxi Zoo

Zakelijk

Dierenspeciaalzaak Jumper Almelo wordt binnenkort Maxi Zoo. Andere naam, zelfde kwaliteit en meer voordeel, zo meldt Juliette Vrijhoeven namens Woonboulevard Almelo.

Almelo - Op Woonboulevard Almelo vind je één van dé grootste dierenspeciaalzaken van het Oosten en deze gaat van naam veranderen. “Wij blijven op dezelfde locatie, met de voor jullie bekende gezichten en vertrouwde producten. Wel zijn er al 300 producten in prijs verlaagd!”, aldus bedrijfsleider Brenda. Het wordt dus nog aantrekkelijker om inkopen te doen in deze uitgebreide dierenspeciaalzaak!

Bij Maxi Zoo ben jij als dierenliefhebber helemaal op je plek. Hier vind je een uitgebreid assortiment aan producten, variërend van honden en katten tot konijnen, knaagdieren, vogels en vissen. Bovendien gaan ze een stap verder door ook een verscheidenheid aan huisdieren te verkopen, zoals tropische- en koudwater vissen, hamsters, cavia’s, konijnen, ratten en diverse vogels. Ook fijn: zij hebben een dogwash, zodat je je harige vriendje kan trakteren op een verfrissende spa-ervaring. De vestiging op de Woonboulevard is zeven dagen per week geopend. Het team bestaat uit enthousiaste medewerkers met diverse specialiteiten. ‘’Bij vragen over voeding, training of gezondheid staan we voor je klaar om deskundig advies te geven en je te helpen de beste keuzes te maken voor je geliefde huisdier. Kom jij langs in de vernieuwde winkel van Maxi Zoo op Woonboulevard Almelo? Dan trakteren wij je op veel voordeel!’’

Robert Lusthusz en zijn team adviseren je graag bij het creëren van extra leefruimte met bijvoorbeeld een veranda of tuinkamer.
Verasol Oldenzaal pakt uit met 21% btw-voordeel 2 uur geleden
Afbeelding
Maakdag XXL in Hengelo: sluit de meivakantie creatief af 2 uur geleden
Bij Iggy schijnt altijd de zon en bij Meneer Snor hangt een donkere wolk boven zijn huis. Kom naar Het zonnetje in huis! Foto: J. Hanssen
In de meivakantie (dit jaar in april) volop familievoorstellingen! 6 uur geleden
Johanna Krabbe werd 100 jaar!
Johanna (100): ‘Je moet het leven gewoon vieren’ 8 uur geleden
Afbeelding
Cursus EFT met Wendy Strijk bij de Volksuniversiteit Twente 20 uur geleden
Peter Schulting tijdens de Ronde van de Vijver.
Silje Bader en Peter Schulting winnen en leiden in VIRO Criterium Cup Twente gisteren
Afbeelding
Burgemeester sluit woning aan de Jan van Galenstraat na drugsvondst gisteren
Afbeelding
Herdenking April-Meistakingen in Hengelo met bijdrage van Marcel Möhring 20 apr, 13:51