
Gun jij kind je kind een goede motoriek? Judo als sport én spel!
SportHENGELO/BORNE - De Judoschool geeft judolessen in een mix, ze benaderen judo zowel als spel en sport. Judo als spel brengt juist de sociale en de respectvolle eigenschappen van judo naar voren. Samenwerken bij het oefenen in de werkvormen, grenzen van jezelf en van je maatje leren kennen en mee omgaan. Zo ook het winnen en verliezen binnen het spelen.
“Vanuit de benadering als sport moet je dit zien dat we onze leerlingen ontwikkelen in motorische vaardigheden, kracht en uithoudingsvermogen. Wij als trainers zien, door de veranderende maatschappij, dit sterk achteruit gaan bij onze jeugd. We spelen hier extra op in door bijvoorbeeld in de warming-up hier extra aandacht aan te besteden.”
De Judoschool, voorheen Judoschool Haagsma, heeft vanuit deze benadering de afgelopen 20 jaar vele succes beleeft. Zij zijn een begrip geworden in Hengelo en Borne. “We bieden judolessen van jong tot oud en wel op alle werkdagen. Met dit voordeel kunnen onze leden gemakkelijk een les inhalen of juist een extra les volgen. Met onze visie stonden al vele kinderen steviger in hun schoenen, slaagden voor hun zwarte band, werden assistent trainer, maar zelfs ook Nederlands kampioenen. Onze missie is dan ook: Iedereen een fantastische judo-ervaring geven.”
Vraag een gratis proefles aan via de website om kennis te maken met De Judoschool. Kijk voor meer informatie op:








