Avondvierdaagse in Hengelo
De Hengelose Wandel Unie houdt van maandag 1 tot en met donderdag 4 juni de jaarlijkse Avondvierdaagse in Hengelo. Dit evenement behoort tot de grootste avondvierdaagsen van Nederland. Vorig jaar namen bijna 6.000 wandelaars deel.
HENGELO - De startlocaties verschillen per dag. Op maandag 1 juni wordt gestart vanaf de Hengelose Es, op het grasveld bij de Lizzy Ansinghstraat en Coba Ritsemastraat. Dinsdag 2 juni is de start aan de Woolderesweg, bij de sporthal. Op woensdag 3 juni ligt de start bij Groot Driene, bij de Kasbah. De laatste dag, donderdag 4 juni, begint de tocht op het Marktplein.
Inschrijven is nog mogelijk op maandag bij het startbureau voorafgaand aan de wandeling. Het is ook mogelijk om één avond mee te lopen. De starttijden voor de 5 km liggen tussen 17.15 en 19.00 uur, voor de 10 km tussen 17.15 en 18.30 uur. Deelname kost 7 euro met medaille en 5 euro zonder medaille.